ABOUTUS

دارو صنعت ویانا

تاریخچه

شرکت دارو صنعت ویانا در سال 1395 بر پایه دانش و تجربه جمعی از بزرگان صنعت داروسازی کشور جهت تأمین داروهای با کیفیت مورد نیاز بیماران تأسیس شده است. کیفیت و نوآوری از ارکان اصلی شرکت بوده و حضور موثر در بازار دارویی ایران و بازارهای دارویی بین المللی از اهداف این مجموعه می‌باشد.

احداث کارخانه داروسازی دارو صنعت ویانا در سال 1396 در زمینی به مساحت شش هزار مترمربع در شهرک دارویی آغاز گردید. در این پروژه، تولید جامدات، نیمه جامدات و سافت ژل به همراه آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت و تحقیق و توسعه در نظر گرفته شده است که به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

هر عضوی از تیم دارو صنعت ویانا موظف است در چهارچوب قواعد اخلاقی و سازمانی، در راستای رسیدن به اهداف شرکت و تولید محصولات با کیفیت و نوآورانه تمام تلاش خود را به کار برد.

چشم انداز

تولید فرآورده‌های مؤثر با کیفیت منطبق بر استانداردهای جهانی ضمن تأکید بر تجربیات دیرینه، دانش روز و توسعه پایدار، مأموریت شرکت دارو صنعت ویانا می‌باشد.

مأموریت

شرکت دارو صنعت ویانا در زمینه تحقیق و توسعه، تولید دارو، مکمل و محصولات آرایشی بهداشتی فعالیت می‌کند و بر آن است که با استفاده از دانش و تجربه تمامی ذی‌نفعان خود، به همه انسان‌ها فارغ از جنس، نژاد، مذهب و محل اسکان، زندگی بهتر، طولانی‌تر، سالم‌تر، پربارتر و لذت‌بخش‌تری هدیه کند.

چارت سازمانی
خط مشی مدیریت کیفیت

سلامتی موهبتی الهی است و تلاش در جهت تامین سلامت انسان‌ها رسالت حرفه‌ای ما

تولید فرآورده‌های مؤثر با کیفیت منطبق بر استانداردهای سیستم‌های نظارتی، با اثر بخشی قابل رقابت جهانی و منطبق با نیازهای ملی، ضمن تأکید بر تجربیات دیرینه، دانش روز و توسعه پایدار، مأموریت شرکت دارو صنعت ویانا می‌باشد. ما بر این باوریم که تحقق این امر مهم جز با نگاهی نظام‌مند در جهت برآورده سازی انتظارات و نیاز و کسب رضایت همیشگی ذی‌نفعان، میّسر نیست. بدین منظور استقرار سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استانداردهای GMP-PIC/S را به عنوان راهی مطمئن برگزیده و به عنوان اصول کسب و کار خود، به موارد زیر تاکید داریم.

  • توسعه فعالیت‌های تحقیق و توسعه به منظور تولید محصولات جدید
  • تأمین رضایت ذی‌نفعان شرکت بالاخص بیماران، جامعه پزشکی، ارگان‌های نظارتی، مدیران و کارکنان و سهامداران شرکت
  • اجرای طرح‌های توسعه در راستای بکارگیری روش‌ها و فناوری‌های به روز در تولید محصولات
  • بالابردن کاریی فرآیند های سازمان با استقرار سیستم های نوین کیفیت و بکارگیری دانش مدیریت به روز
  • توسعه سهم بازار داخلی و حضور مؤثر در بازارهای صادراتی
  • پویایی مستمر در جهت حصول به کیفیت برتر منطبق با قوانین و مقررات تولید دارو
  • استقرار سازمانی یادگیرنده با ایجاد زمینه‌های لازم برای توسعه دانش فردی و جمعی کلیه همکاران
  • ارتقا سطح مهارت و انگیزه کارکنان جهت هم افزایی و مشارکت مؤثر ایشان
  • تعهد به استفاده بهینه از منابع و تلاش مستمر در کاهش ضایعات و کاهش آلایندگی محیط زیست

اینجانب ضمن دعوت همگی به مشارکت در این امر مهم و ایفای نقشی مؤثر هم‌تراز شأن و جایگاه خویش و سازمان، رأسا متعهد میگردم که پشتیبان فعالیت‌ها و اثر بخشی این نظام باشم.

مهدی زیلوچیان مقدم – مدیر عامل